Twój koszyk 0.00

Folia do tatuażu Easy Tattoo Protect 1 arkusz

  • easy-tattoo-protect-folia-do-tatuazu-1-arkusz-1
  • easy-tattoo-protect-folia-do-tatuazu-1-arkusz-1

Folia do tatuażu Easy Tattoo Protect 1 arkusz

Dostępność: Produkt gotowy do wysyłki

8.99

Informacje o produkcie:
Hipoalergiczna folia ochronna Easy Tattoo Protect dokładnie zabezpieczy Twój tatuaż i zapewni mu doskonałe warunki do szybkiego gojenia!

Folia do tatuażu Easy Tattoo jest jak druga skóra, która osłania świeże tatuaże przed zanieczyszczeniami, a jednocześnie chroni je przed tarciem powodowanym ubraniem. Opatrunek w formie folii jest wodoodporny, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza tatuaże na czas codziennego prysznica.

Paroprzepuszczalna folia Easy Tattoo Protect sprawia, że skóra skryta pod warstwą folii może swobodnie oddychać i nie poci się. Opatrunek szybko odparowuje nadmiar wilgoci i zapewnia skórze nieograniczony dostęp do tlenu.

Folia ochronna to opatrunek, który założysz szybko i bez większych problemów. Dzięki elastycznemu materiałowi, folia dopasowuje się do skóry i jest lekka. Nawet nie poczujesz jej obecności na skórze. Folię możesz przykleić do dowolnego fragmentu ciała, a łącząc kilka arkuszy – swobodnie ochronisz również duże dziary!

Produkt obejmuje 1 arkusz folii do tatuażu Easy Tattoo Protect o wymiarach 10 cm x 15 cm.Sposób użycia:
Czystymi i osuszonymi dłońmi odklej folię ochronną od papieru w dwóch miejscach oznaczonych symbolem fali. Przyklej opatrunek na dokładnie oczyszczony tatuaż. Folię możesz pozostawić na tatuażu przez kilka dni.


Wymiary: 10 cm x 15 cm


Producent: Easy Tattoo


Podobne produkty

Dlaczego warto nas wybrać?

Wysyłka

Błyskawiczna wysyłka

99% zamówień wysyłamy w ciągu 24h

Dostawa

darmowa Dostawa

Wszystkie zamówienia powyżej 249 zł dostarczamy na nasz koszt.

Zwrot

30 dni na zwrot

Dajemy Ci aż 30 dni na zwrot zakupionych produktów

Opineo