Twój koszyk 0.00

Jak do nas trafić?

Jeśli wybierasz się po odbiór zamówienia do naszego biura, poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, jak do nas trafić.

Nasze biuro znajduje się w bloku przy ul. Wandy Rutkiewicz 11/14.
Zaraz przy skrzyżowaniu ul. Pirenejskiej z ulicą Wandy Rutkiewicz.


Jeśli jedziesz do nas samochodem, najprościej dojedziesz do nas od ul. Borowskiej -> Kukuczki -> Pirenejskiej, aż do skrzyżowania z ul. Wandy Rutkiewicz. Po obu stronach ulicy znajdziesz kilkanaście publicznych miejsc parkingowych.


Jeśli wybierasz się do nas tramwajem (31, 32) lub autobusem (136, 146, K) - najłatwiej będzie wysiąść na przystanku Gaj, przy CH Ferio Gaj. Następnie przespacerować się ulicą Strońską i Wandy Rutkiewicz, aż do skrzyżowania z ulicą Pirenejską.


Jeśli podążasz do nas, używając Google Maps, nie zwracaj uwagi na teoretyczny brak asfaltu pośrodku ul. Wandy Rutkiewicz – mapa poniżej.  Nie ma tam co prawda jezdni samochodowej, ale jest wygodny chodnik, którym bez problemu do nas dotrzesz.


Na poniższej mapce zamieściliśmy dokładną lokalizację  bramy wejściowej do naszego biura. Wejście znajduje się od podwórka, od ulicy Pirenejskiej.


A poniższe zdjęcia poprowadzą Cię krok po kroku, od skrzyżowania ulicy Pirenejskiej z ulicą Wandy Rutkiewicz, aż pod nasze drzwi:


Jeśli jesteś już pod bramą, dzwoń śmiało pod numer 14. Twoje zamówienie na pewno już na Ciebie czeka!