Zapisz się na nasz newsletter i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! przy zamówieniu za min. 50 zł
PROMOCJA: -15% z okazji WalentynekSprawdź
Informacje o produkcie:
Balsam do brody Steam Punk od marki Pan Drwal powstał we współpracy z poznańskim Barberem Adamem Szulcem.
Zawarte w nim masło shea odżywia brodę i zabezpiecza przed podrażnieniami. Olej kokosowy, dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych, doskonałe nawilża brodę i nadaje jej zdrowy połysk.
Największą zaletą balsamu jest jego zapach, który jest równie niepokorny, co inspiracje jego twórców. Jest mocny i ciężki, jak maszyny parowe z czasów Steam Punk.
W pierwszej chwili pojawiają się akordy ziołowe, w których pierwsze skrzypce odgrywa lawenda, w połączeniu z cynamonem oraz czarnym pieprzem. Następnie do głosu dochodzi goździk z odrobiną gałki muszkatołowej oraz kardamonem. Natomiast nuta bazowa została oparta na przyjemnie ciepłych, drzewnych aromatach cedru i paczuli.
Sposób użycia:
Nałóż na osuszone dłonie niewielką ilość balsamu i wmasuj energicznie w brodę. Ułóż tak, jak uważasz.
Rodzaj balsamu: Nawilżający
Zapach: Ziołowo-korzenny
Konsystencja: Kremowa
Chwyt: Średni
Pojemność: 60ml
Producent: Pan Drwal
Skład: Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Coumarin, Eugenol, Evernia Furfuracea Extract, Evernia Prunastri Extract, Limonene, Linalool.